Başlığı Yazdır
[Yeni] Hemşehriler Modülü
AvaLoN
Arkadaşlar Hemşehir Modülünü Bitirdim Sizlerinde Denemesi Amacıyla Test sitemize Ekliyorum. Sizlerinde Düşünlerini almak istiyorum daha ne gibi eklemeler yapılabilir.

Test Sitemiz

Üye Bilgileri :

Üye Adı : Deneme
Şifre : 123456

Sizlerin Düşünce ve Fikirlerinizi Bekliyoruz.

Arkadaşlar Test sitemizde deneme amaçlı kullanılan Hemşehrim Modülü Paylaşıma Açılmıştır.

Sitemiz Modül Veritabanına Eklenmiştir.

Link : Modül Veritabanı

Not : images klasörü içerisinde hemsehriler adında bir klaösr oluşturarak CHmod ayarlarını 777 yapmalısınız.
Düzenleyen AvaLoN Düzenleme Tarihi: 23/10/2009 16:20

Google Adsence
25/09/2017 05:25

Reklam Botu

IP: Yok  
tanitol
Abi baktimda bu biraz banna sacma geldi ha birine lazimsa cok güzelde benim icin okdar önemli deyil banna messalla bir basvuru forumu lazim kendi kadogorilerimi ekliye bileceyim böyle birsey süper olurdu

afyonlu
güzel olmus sagolun demo sitenizdeki themes Paylasabilirmisin bizimle kardes cok süper renkleri falan simdiden tesekkürler

DEJARJEYE
cok guzel olmus avalon ellerıne saglık.

serhat5858
gayet basarılı bir çalısma olmus söyle bir güzünürsek bir nevi soyagacı modulu gibi de görebiliriz ellerinize sağlık

AvaLoN
tanitol tarafından yazılan metin:
Abi baktimda bu biraz banna sacma geldi ha birine lazimsa cok güzelde benim icin okdar önemli deyil banna messalla bir basvuru forumu lazim kendi kadogorilerimi ekliye bileceyim böyle birsey süper olurdu

herkes için bişiyler lazım kardeşim
hani derlerya imkansız diye bir şey yoktur yalan derim ben.
İstediğinin imkanı olabilir veya olamaz ona bir şey diyemiyorum. Ama sanırım istediğin gibi bir şey var mesajla değilde maille işlem yapıyor.

custom_contact diye bir modül vardı işine yarayabilir.

damesi26
Gayet başarılı bir modül olmuş Avalon , hemşeriye yorum yazılması daha da iyi olmuş. Ellerine sağlık.

THeNeeD
paylasımın ıcın tesekkurler ali Wink

dodanlim
ABİ NE ZAMAN SUNACAKSIN BİZLER BANADA BOLE BİŞEY LAZIMDI EMEĞİNE SAĞLIK

AvaLoN
dodanlim tarafından yazılan metin:
ABİ NE ZAMAN SUNACAKSIN BİZLER BANADA BOLE BİŞEY LAZIMDI EMEĞİNE SAĞLIK

Lütfen Forumda büyük harf kullanmayalım biliyorsunuz ki forumda büyük harf bağırmak anlamına gelir sizlerin denemesi için test sitemize attım sizlerin istekleri doğrultusunda güncellemesini yapıp paylaşacağım sorunları görmek için orada şuanda sizlerin testine sundum.

bekest
eline sağlık güzel olmuş bi sorum olacak şuan siteye yükleyemediğim için tam olarak bilmiyorum blok olarak ekleyince ana sayfada hemşerilerin resimleri çıkacakmıGrin

AvaLoN
Sanırım panel olayını soruyorsun kardeşim onu eklemeyi unuttum Grin onun üzerinde de çalışma yapayım bakalım. isimleri + resimleri şeklinde talep ediyorsunuz sanırım.

anemis
emeğine sağlık gerçekten.. üzerinde biraz oynayarak istek sistemi gibi birşey yapılabilir..

örnek: oyun yada film isteklerinde bulunulabilir..

aynı oyunu isteyenler listelenir.. (çok mu saçma oldu acaba Smile)

neyse avalon üstadım gerçekten emeklerinize sağlık çok hoş olmuş

AvaLoN
Modül Paylaşıma Sunulmuştur. Oluşabilecek sorunlara karşılık bu başlık altından mesajlarınızı iletebilirsiniz.

daimi
Önce ben belirteyim sorunları Wink

*Modülden hemşehri eklemek istiyorum. Eklenmiyor.
*Önerme bölümünden ekliyorum , ekleniyor fakat isme tıklayınca boş sayfa çıkıyor.

Nerede hata yapmış olabilirm?
Düzenleyen daimi Düzenleme Tarihi: 23/10/2009 17:13

afyonlu
hemseriye soyad ekleyebiliyom ama Hemşehri Ekle diyince hemseri eklenmiyor neden acaba

AvaLoN
Hata benim kardeşler.

images klasörü içerisinde hemsehriler adında bir klasör oluşturup ch mod ayarlarının 777 yapılması gerekiyordu onu belirtmeyi unutmuşum.

daimi
Ana dizindeki images içine dediğin klasörü ekledim ve yazma izni 777 yaptım. Önerme bölümünen ekledim. Resim eklendi.

Fakat üstteki mesajda yazdığım 2 sorun hala devam ediyor.

AvaLoN
işte bu garip kardeşim test sitesinde hiç bir sorun yok harip bir durum var ortada.

afyonlu
yine ayni kardes eklenmiyor

Atlanılacak Forum: