Başlığı Yazdır
phpkf hakkında bilgi
QFUSION
arkadaşlar üyelerimizin siteleri bölümün de www.genclik37.com adlı sitenin yapısını yüzeysel olarak baktı çok hoşuma gitti sanırım http://www.phpkf.... bu phpkf ile yapılmış sizlerden ricam php fusıon ile kurulu sitem 'e bu phpkf forumu yükleyebilirmiyim

Google Adsence
20/01/2017 18:02

Reklam Botu

IP: Yok  
serhat5858
bence greksiz bu forumdan bin kat daha ustun fusıonboart varken anlamsız olur fb. kullanmadan önce smf kullanmak istemiştim önerilen ve kullanılan forumlara baktıkça fb çok çok öne çıkıyo özellik olarak 4 seçenek içinde verilmiş stil olarak yani tavsiye ederim deneyin beğenmezxseniz bunu kurabilirsiniz .

AvaLoN
Karar size kalmış kardeşim sonuçta kullancak olan sizsiniz. Ne kadar destek alabileceksiniz onu merak ediyorum.

Daha önceden incelemiştim.
Çok fazla bir artısı yok. eksileride var tabiki. Bir diğer konuda fusionla dediğiniz sistemin bir alakası yok kardeşim.

QFUSION
peki avlon kardeşim takdir sizin gibi bu iş bilen arkadaşların peki sitemi inceleyip nasıl bir temanın ne gibi modül ve blokların uygun olabilecegini belirtir iseniz en azın dan ben de fusıon da kendimi ona göre geliştirebilirim

Atlanılacak Forum: