Başlığı Yazdır
Burada Olan Üyeler Kısmı
Mehmet
[img]http://img502.imageshack.us/img502/7281/buradaolanuyeler.jpg[/img] Geçerli Bir Görüntü Değil..

Merhaba arkadaşlar resimde gösterdiğim gibi Fboard'da forum geliştirme modülü ile gelen eklentide bulunan burada olan üyeler bölümünün yerini nasıl değiştirebiliriz?

func.php'de mi değişiklik yapmamız gerekiyor bilmiyorum ben uğraştım ama yapamadım.

Google Adsence
23/10/2017 07:28

Reklam Botu

IP: Yok  
acorus
Bakmadım ama zannımca func.php den veri çekerek kullandığın fboard stil sayfasından değiştirisin gibime geliyo

Mehmet
Bu durum forum_extension_panel içerisinde ki forum_extension_core.php dosyasında "forum_ext_who_is_here" ile belirtiliyor. Fakat burada tablo yok.

Burada olan üyelerin şuan bulunduğu kısımdaki tabloların func.php'de geçtiğini gördüm. Nasıl şuanki duruma bir atama yapıyor çözemedim.

Mehmet
Bunu dediğim gibi yapma şansımız yok mu? Bilgisi olan arkadaşların önerilerini bekliyorum.

AvaLoN
Aynı sistemi bizde kullanıyoruz kardeşim. dediğin gibi göründüğü için ben pasif hale getirdim. inceleme şansım pek olmadı açıkcasıda pek gerekli değil diye düşünüyorum Grin Ha kıza zaman içerisinde bakmaya çalışırım.

kardelenkurt
avalon usta fboardda üye bir başlığa tıkaldığında en üste burada olan üyeler diye birşey vardı hatırladığım kadarı ile bunu nasıl aktif edebilirz. Şuan bu yok.

jetli715
Forum İstatistik Paneli varmıydı sende

kardelenkurt
modüllerde o dedidiğiniz panel mevcuttur.Sorun halloldu teşekkürler
Düzenleyen kardelenkurt Düzenleme Tarihi: 24/04/2011 15:58

YILDIRIM
Kim nerde panel olmuyor kod hatası varmış...

Atlanılacak Forum: