Başlığı Yazdır
BURSASPOR'A HAYIRLI OLSUN
inandikgenclik
Bursa'nın şampiyonluğunu kutluyorum

Google Adsence
30/04/2017 06:07

Reklam Botu

IP: Yok  
hem0
tebrikler bursaya Grin

DeniZ
Bir Fenerbahçeli olarak bende kutluyorum, ama maçı izleyen birisi olarak , herşutumuz ya kaleciden ya direkten döndü , Son dakikada yapılan 2-2 anonsu son atağın içine etti ve ortalık karıştı...

inandikgenclik
evet ben de çok şaşırdım fenerbahçeliler sevinince Smile

hem0
fenerde sans olsa zaten Grin

Mehmet
Şampiyonluk Bursa'nın hakkıydı.

Geçen senede Sivas şampiyon olsaydı ne güzel olacaktı.

Artık Anadolu takımlarının bu şampiyonluğu almalarının sırası geldi.

pedii
şampiyonluk bursanın hakkıydı galatasaraylı olarak diyorum başta bilerek yenilmeleri lazımdı yense sanki şampiuon olacak herşey bitmiş ulan yenilen bari fenerliler olmasınGrin

kadimdost
Bir Fenerbahçeli olarak bende kutluyorum, ama maçı izleyen birisi olarak , herşutumuz ya kaleciden ya direkten döndü , Son dakikada yapılan 2-2 anonsu son atağın içine etti ve ortalık karıştı...

1996 Daki Maç da Trabzonspor Fener KaLesini Dövdü Top'a Tuttu Rüştüyü Rüştü Yapan Maçtı,
Aykut Kocaman Hak Eden Biz DeğiL Trabzondu Deyince ALi Şen Başkan Aykut Kocaman'ı Takımdan Sürmüştü, Tabi Birde Hakem OLayıda Vardı OLmayan EntboLe Frikik Vermişti. Herneyse. Demek Etme BuLma Dünyası Grin

Bir TrabzonsporLu OLarak Takımım İLe Yeniden Çok Büyük Gurur Duydum.
Şaibe Sözlerini Yaptırmamak İçin ELinden GeLeni Yaptı.
Trabzonspor Tarih'e yeniden Damgasını Vurdu 1 AnadoLudan Tek Şampyondu 2 AnadoLuya 2.ci ŞampyonLuda Verdi. TRABZONUM GURUR DUYULACAK KADAR VARSIN Grin
Artı Bursa Spor'un ŞampyonLuğunu Canı GönüLden DestekLedim. alkis

DeniZ
kadimdost tarafından yazılan metin:
[quote]
Şaibe Sözlerini Yaptırmamak İçin ELinden GeLeni Yaptı
bu alanı anlamadım ama !

Trabzonspor ciddi anlamda dün çok güzel oyun ortaya koydu, fenerbahçeyide ben nerdeyse ilk defa bukadar istekli gördüm ama ne yaptıysada başaramadı, top kaleciyi ve defanstaki bir oyuncuyu geçmedi birtürlü
yardim

AvaLoN
Arkadaşlar bizlere tebrik etmek düşer. Fazla yorum yapmamak en iyisi.

Harekat
Bursa Sporu Tebrik ederim ve Şampiyonluğu Hayırlı Olsun

Atlanılacak Forum: