Başlığı Yazdır
fusionda En kullanışlı, Vaz Geçilmeyen Modül Hangisi
GoKay
Arkadaslar BU baslığı açtım Hem Genel Bir Araştırma Yapalım Birazda tartışma konusu olsun dedim.. Hadi Bakalım fusioncular en çok kullanılan modül hangisi ? yada siz en çok hangi modülü kullanıyorsunuz ?

Google Adsence
23/10/2017 07:25

Reklam Botu

IP: Yok  
ozan
bana haberler ve haberler için slayt panel yetiyor + forum kısmı fb4 Smile
Düzenleyen ozan Düzenleme Tarihi: 17/06/2010 12:05

GoKay
Ozan fusionda herşey icat oldu yapıldı şu olay haberler kısmı için ya unutuldu yada olmadığından yapılmadı, yada yapılamadı

Kayan slayt haberler şeklinde bir panel Fakat Resimleri News ten değil resim nereye yüklenmişse resmi oradan çekmesi lazım tinypic yada diğer resim upload sitesi her nereye yüklenmişse Smile

Benim Tek kullandığım modül sitemap Grin

ozan
ben düşündüm onu ama sonra vazgeçtim. birileri gelir abuk subuk resimler ekler diye vs vs. Bana göre eğer yapılacaksa bb kod lazım onun için
Düzenleyen ozan Düzenleme Tarihi: 17/06/2010 13:12

nihatelma
şu olsun bu olsun diyorsun ama en önemlisi sanırım manşet haber,video diyebilirim

GoKay
ben onu bunu bilmem sitende isterse bütün modüller kurulu olsun sitenin içi boş olduktan sonra hiç bir modül işe yaramaz benim görüşlerimden biriside bu...

AvaLoN
Arkadaşlar aslında fusion için hiç bir modüle ihtiyacınız yok. lakin şunu belirteyim gökay kardşein de dediği gibi site içeriği eğer boşsa hiç bir işe yaramıyor. ama içerik konusunda iyi olsun görselliği vasat olsun site gerçekten kullanıcıyı cezbedecektir istersenzi deneme yapabilirsiniz Grin

GoKay
aynen ali dai, + olarak bişi daha söylemek istiyorum : sitenizdeki hangi üyeniz, ya sizin sitenizde duyurular modülü kurulu değil dediğini duydunuzmu Grin yada sizin sitenizde video modülü yok gibi sözler Grin üyeler modül bilmezler arkadaslar içerik ve konuya bakarlar Grin ahueheh

inandikgenclik
ozan tarafından yazılan metin:
bana haberler ve haberler için slayt panel yetiyor + forum kısmı fb4 Smile

ben de sonuna kadar katılıyorum

Atlanılacak Forum: