Başlığı Yazdır
Forumda resim yükleme
islamdahayat
Forumda üyeler bilgi sayarlarından nasıl resim yükleyebilirler. veya forumda tiny_mce kullanma imkanı vermi nasıl olur.

Google Adsence
25/11/2017 10:44

Reklam Botu

IP: Yok  
sneper
Böyle Bir Modifikasyon Yapılmıştı Forum İçin..
forum imageshack eklentisiydi sanırım..

islamdahayat
Güncel

AvaLoN
Arkadşaım forumlarda zaten dosya ve resim yükleme sabit bir düzenlemedir. Ama sizde sanırım eklentileri engellemişsiniz bu yüzden dolayı eklenti yapılamıyor. Lakin ne kadarda aktif etseniz. yüklenen resimler vi diğer dosyalar ek olarak görünecektir. Bu sizin işinize ytaramaz sizin istediğiniz resim yüklendiğinde resim olarak görünmesini istiyorsunuz. Anladığım kadarıyla.

Bunun için en uygun yol şudur. herhangi bir resim deposuna yüklenen resmin img bbcode ile gösterilmesidir. bu hem sitenizin yükünü azaltacaktır.

Sehidim
AvaLoN tarafından yazılan metin:

Bunun için en uygun yol şudur. herhangi bir resim deposuna yüklenen resmin img bbcode ile gösterilmesidir. bu hem sitenizin yükünü azaltacaktır.

katılıyorum herhangi ücretsiz bir resim yükleme sitesinden resimlerinizi alırsanız hem forumda istediğiniz sekilde azalır hemde ftp yükünüzü azaltır. kullanıcılar için zor diyorsanız forumunuzda konuyla ilgili bir resimli anlatım yapın herkes ögrenir Smile

Atlanılacak Forum: