Başlığı Yazdır
En Çok Hangi Takımın Taraftarı Var?
abdullah2
Değerli fusiontr üyeleri içinde en çok hangi takımın taraftarı var acaba_?

al benden cevapalkis

ölümüne 1.FENERBAHÇE
Düzenleyen abdullah2 Düzenleme Tarihi: 16/05/2012 07:28

Google Adsence
27/02/2017 20:00

Reklam Botu

IP: Yok  
kartal3x
tabiki karakartal

hem0
FB Wink

AvaLoN
TÜRKİYE

bende takım yok arkadaşlar. Tek bildiğim takım benim bu.

1dost
GS

abdullah2
AvaLoN tarafından yazılan metin:
TÜRKİYE

bende takım yok arkadaşlar. Tek bildiğim takım benim bu.

tmm hocam orası oyle.tr hepimizin ortak takımı.aynı heyecan aynı üzüntüyü paylaşırız o konuda paylaşamadıgımız bişi yok .siz yinede şu gizli takımınızı koyun ortaya vardır mutlaka bi takım

YILDIRIM
Benim masaüstümden belli .. G.S.

AvaLoN
Abdullah kardeşim inan bir takım tutmuyorum. Bana bir kazancı yok kaybı da yok. Ama sevmiyorum izlemem dahai öyle deyim ben sana.

abdullah2
valla ne diyeyim hocam siz neyi düşünürseniz en iyisini düşünürsünüz.madem öyle diyosanız mutlak bir mantıklı yanı vardır.sizin fikirlerinizi çok begeniyorum.artı bu başlıkla sitemizde genelleme düşünecek olursak öyle pekte ateşli fanatiklerin olmadıgınıda anlamış oldukSmile
Düzenleyen abdullah2 Düzenleme Tarihi: 18/05/2012 12:08

karadenizlim
BORDOOOOOOO MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
Düzenleyen karadenizlim Düzenleme Tarihi: 18/05/2012 22:25

AvaLoN
abdullah2 tarafından yazılan metin:
valla ne diyeyim hocam siz neyi düşünürseniz en iyisini düşünürsünüz.madem öyle diyorsanız mutlak bir mantıklı yanı vardır.sizin fikirlerinizi çok beğeniyorum.artı bu başlıkla sitemizde genelleme düşünecek olursak öyle pekte ateşli fanatiklerin olmadığınını anlamış oldukSmile

Sanki fanatik yok dedin gibi geldi bana Abdullah bak. Bak hemen karadenizlim geldi cevap olarak.

hertel
Fanatik olamadım bir türlü. Bana yararı yok. İyi olan kazansın. Grin

karadenizlim
Abdullaha hocaya bek bişey diyemiyorum. tek fanatik benim galiba, stada kağıt atıp 4 maç ceza aldıranlardan Smile)). sevinmek onun hakkı. bunca olumsuzluklara rağmen bir tesselli kupası gerekliydiSmile kutluyorum.

abdullah2
karadenizlim tarafından yazılan metin:
Abdullaha hocaya bek bişey diyemiyorum. tek fanatik benim galiba, stada kağıt atıp 4 maç ceza aldıranlardan Smile)). sevinmek onun hakkı. bunca olumsuzluklara rağmen bir tesselli kupası gerekliydiSmile kutluyorum.

yani ne diyeyim hocam kazansakta derler kazanmasakta derler .bizde napçagımızı bilemiyoruz yani:rr:

SuRGuN_
Başka takım mı var GS den başka Smile)

levent
Bjk

abdullah2
gs burayıda basmış Smileburda da çogunluk gs oldu ehuhehehe şimdiye dek gs 1. fb 2. ve diğerleri 3. durumda gidiyo malesef

dogan9298
bencede FENER BAHÇE alkis

abdullah2
işte en sonunda imdadıma yetişen olduSmile

Atlanılacak Forum: