Başlığı Yazdır
Wordpress ve PhpFusion
olesore
Merhaba arkadaşlar, uzun süre oldu buraya girmeyeli Smile

2006 yılında ilk sitemi phpfusion ile kurmuştum. Ancak gerek modül, gerek tema gerekse seo açısından eksik olduğu için wordpress e geçmiştim.

Bir yıl önce WP tabanlı siteme mybb forum kurmuştum ancak hiç memnun değilim. Bir forum sitesi her gün hata verir mi? Evet adı mybb ise verir.

Öğleden beri düşünüyorum ne yapsamda kurtulsam şu mybb den diye. SMF ye baktım o bile mybb den daha güzel. Fakat çaresizce düşünürken aklıma phpfusion geldi ve burdayım.

Şöyle siteye baktımda halen phpfusion 3 yıl önce bıraktığım yerde... URL modifikasyonu bile yok olsa bile halen manuel... Oysaki WP siteme forum olarak fusiondan yararlanmak istemiştim. Görünüş o ki vbullet satın alacağım...

2006-2007 yılları arasında fusion destek sitelerinde konu takip edemeyecek kadar yorum ve tartışma yapılırdı. Şuan bakıyorumda o tat bile kalmamış...

PhpFusion çekirdek sistemde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Umarım bir gün hak ettiği yere gelir ve tekrar geri dönerim..

Google Adsence
23/10/2017 07:26

Reklam Botu

IP: Yok  
CileKervani
v8 i bekliyoruz Smile

AvaLoN
olesore tarafından yazılan metin:

2006 yılında ilk sitemi phpfusion ile kurmuştum. Ancak gerek modül, gerek tema gerekse seo açısından eksik olduğu için wordpress e geçmiştim.

Bir yıl önce WP tabanlı siteme mybb forum kurmuştum ancak hiç memnun değilim. Bir forum sitesi her gün hata verir mi? Evet adı mybb ise verir.

Öğleden beri düşünüyorum ne yapsamda kurtulsam şu mybb den diye. SMF ye baktım o bile mybb den daha güzel. Fakat çaresizce düşünürken aklıma phpfusion geldi ve burdayım.

Şöyle siteye baktımda halen phpfusion 3 yıl önce bıraktığım yerde... URL modifikasyonu bile yok olsa bile halen manuel... Oysaki WP siteme forum olarak fusiondan yararlanmak istemiştim. Görünüş o ki vbullet satın alacağım...

2006-2007 yılları arasında fusion destek sitelerinde konu takip edemeyecek kadar yorum ve tartışma yapılırdı. Şuan bakıyorumda o tat bile kalmamış...

PhpFusion çekirdek sistemde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Umarım bir gün hak ettiği yere gelir ve tekrar geri dönerim..

Açıkcası ben pek bu düşüncelerinize katılmıyorum. SEO olayı açıkcası hiç anlayamadığım bir uygulama ve düzenlemedir. Tabiki bizler sizlerin düşüncelerine ve tercihlerine saygı duyuyoruz. Bakın siz bile farklı bir cms sistem kullanıyorsunuz ama nedense sorununuzla ilgili destek alamıyorsunuz.

Birçok destek veren site sadece üyelerinin Bağışlarıyla veya reklamlarla ayakta duruyor. 2006-2007 yıllarında fusion kullanan kişi azdı. sorunlarda azdı haliyle tartışılacak belli başlı konular mevcuttu bu yüzden sizin gördüğünüz durum ortaya çıktı.

Bakalım V8 de bir çok iyileştirme yapılması bekleniyor ama ne gelecek ne yapılacak bilinmiyor.

YILDIRIM
AvaLoN tarafından yazılan metin:
olesore tarafından yazılan metin:

Açıkcası ben pek bu düşüncelerinize katılmıyorum. SEO olayı açıkcası hiç anlayamadığım bir uygulama ve düzenlemedir. Tabiki bizler sizlerin düşüncelerine ve tercihlerine saygı duyuyoruz. Bakın siz bile farklı bir cms sistem kullanıyorsunuz ama nedense sorununuzla ilgili destek alamıyorsunuz.

Birçok destek veren site sadece üyelerinin Bağışlarıyla veya reklamlarla ayakta duruyor. 2006-2007 yıllarında fusion kullanan kişi azdı. sorunlarda azdı haliyle tartışılacak belli başlı konular mevcuttu bu yüzden sizin gördüğünüz durum ortaya çıktı.

Bakalım V8 de bir çok iyileştirme yapılması bekleniyor ama ne gelecek ne yapılacak bilinmiyor.

Pardon hocam , sizin cevabınızın üzerine yazmak istemedim ama kullanıcı olarak yazacağım olesore kardeşe .. Kardeş vbulltinden den bahsetmiş tamam çok güzel seo var Ali hocanın dediği gibi bende anlamam seo dan bildiğim seo ile google daha çabuk indexliyomuş o zaman bizim sitelerimiz hiç index olmaması lazım ki ilk sayfada hatta 1. veya 2. sıradayım vbulletin çok kelimede geçiyorum seo buysa Smile Vbulletin lisanlı 370 - 380 $ dı fusion bedava ve müthiş destek var bu paralı olsa bu sistem ne olur acaba uçar yeni gelişime açık ve gelişiyor .. mybbb , wp , smf vs. ücretsiz sistemlerden çok daha iyi... Tabi bol parası olanlar başka vbulletin alır verdiğin paranın karşılığını göreceksen al şahsen ben görsem bile almam... Herkesin fikri kendine.

kardelenkurt
ben okadar sistemle çalıştım phpfusion gibi hızlı indexleniğ sıralama da hak ettiği yere gelen sistem görmedim..

google phpfusion u çok seviyor..

livend
Benide şaşırtı bu tablo ama sahip olduğum 2 web siteden biri Fusion biri wp, gördüğüm tabloya göre Fusion'u daha çok indexlemiş.Şimdi düşünebilirsin wp yi gerektiği gibi kullanmamışındır ama yanılırsın wp kurulu sitemde seo ile ilgili her türlü değişimi eklentiyi uyguladım buna rağmen bu tablo ortaya çıktı.

kardelenkurt
aynen öyle kardeşim phpfusion indexi hem çabuk hem daha çok..

sıralamalarda hep fusion önde geliyor..

Atlanılacak Forum: