Başlığı Yazdır
7.02.07 Üyelik sorunu
MirroR_
Arkadaşlar merahaba cpanel üzerinden php fusion kurulumunu gerkleştiriyorum fakat büyük bir sorunum var en azından bana göre büyük.

Arkadaşlar üye oluyorum aktivasyon maili gidiyor fakat maili onayladıktan sonra üyeyi db ye kaydetmiyor bu nedenle üye girişi yaparken yanlış kullanıcı adı veya parola hatası veriyor.

Forumları inceledim AvaLonun bir postuna rastladım register.php yi fusion versionunuz la aynı olanla değiştirin demiş fakat değiştirdiğim halde olmadı.

Aynı zamanda hataloglarında aldıgım hata mesajları sunlar;
register.php 'den
satır 43 [geshi=php-brief] $var = preg_replace('!s:(\d+):"(.*?)";!e', "'s:'.strlen('$2').':\"$2\";'", $var);[/geshi]

include/class.phpmailler.php
satır 1918 [geshi=php-brief]"'='.sprintf('%02X', ord(stripslashes('\\1')))", $encoded);[/geshi]

Google Adsence
23/10/2017 07:23

Reklam Botu

IP: Yok  
AvaLoN
Peki admin girişi yaptıktan sonra aktif edilmemiş kullanıcı hesaplarına baktınız mı? Normalde v7.02.07 sürümünde herhangi bir hata olduğuna dair bir sorun iletilmedi.

MirroR_
AvaLon giriş bilgilerini yolladım rica etsem bi bakar mısın ?

Aris
register.php dosyasının 48. satırındaki
Kaynağı İndir  Kod
$user_info = unserializeFix(stripslashes($data['user_info']));

kodunu
Kaynağı İndir  Kod
$user_info = unserialize(stripslashes($data['user_info']));

olarak değiştirip deneyiniz.

MirroR_
İlgi için çok teşekkürler Aris nasıl olduysa düzelmiş dün önce uğraşlarım sonucunda hiç bir şey elde edememiştim ... Yine de vakit ayırdığınız için hepinize teşekkürler.

Atlanılacak Forum: