Başlığı Yazdır
kurulumda hata var
korsanuydu
Aşama 6: Son Ayarlar
Data too long for column 'admin_title' at row 1 bu kısım çıkıyor bende yeni farkettim çoğu kişi bu sorunu yaşamış yabancı forumlarda çözümü nedir

Kurulum Tamamlandı, PHP-Fusion 7 artık kullanıma hazır.
Bitir butonuna tıklayarak sitenize erişebilirsiniz.
Not: Sunucunuzda bulunan setup.php dosyasını siliniz ve config.php dosyasının CHMOD unu güvenlik önlemleri için 644 Yapınız.

PHP-Fusion'u tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Türkçeleştirme : Arda Kılıçdağı (SoulSmasher). Daha fazla bilgi ve Türkçe destek için Buraya Tıklayınız

Google Adsence
23/10/2017 07:26

Reklam Botu

IP: Yok  
korsanuydu
bu sorunu ingilizce kurdum o hatayı vermedi Smile

AvaLoN

>korsanuydu tarafından yazılan metin:

Aşama 6: Son Ayarlar
Data too long for column 'admin_title' at row 1 bu kısım çıkıyor bende yeni farkettim çoğu kişi bu sorunu yaşamış yabancı forumlarda çözümü nedir

Kurulum Tamamlandı, PHP-Fusion 7 artık kullanıma hazır.
Bitir butonuna tıklayarak sitenize erişebilirsiniz.
Not: Sunucunuzda bulunan setup.php dosyasını siliniz ve config.php dosyasının CHMOD unu güvenlik önlemleri için 644 Yapınız.

PHP-Fusion'u tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Türkçeleştirme : Arda Kılıçdağı (SoulSmasher). Daha fazla bilgi ve Türkçe destek için Buraya Tıklayınız

Valla artık ben anlamıyorum kardeşim. ben yaklaşım 3 dk önce kurdum ve hiç bir hata ile karşılaşmadım. Benim tahminim artık sorunun sunucunuzdan kaynaklı olduğunu düşünmeye başladım

korsanuydu
ingilizce olarak kurdum sorun yaşamadım bende anlamadım türkçe kurunca
Data too long for column 'admin_title' at row 1 çıkıyor ingilizcede çıkmadı sonradan tr yapınca ana sayfadaki menüler hala ingilizce göxküyor diğer kısımlar türkçe

AvaLoN
Bahsettiğiniz kısımlardaki yazıların eng olması normal çünkü o yazıları veritabanından alıyor. Onları manuel olarak kendinizn düzeltmeniz gerekiyor

korsanuydu
sa Data too long for column 'admin_title' at row 1 kurulumda bu çıkıyor neden avolana tüm bilgileri verdim baksın görsün diye çünkü herkes boş konuşuyor yok öyle olmaz sen yanlış yapıyon vs yok babacanlar belki hostingle ilgili bir sorun belki başka bir önemli olan çözmek çözüm istiyorum tüm bilgileri verdim avolana 1 ay olacak:rdevil:

korsanuydu
hocam siz hangi php sürümünü kullanıyorsunuz ben şuan 5.4 yaptın en düşük o 5.6 idi birde mysql ayarlarında sıkıntı olabilirmi birde ben hesabı burdan aldım acaba bundan dolayı sıkıntı olabilirmi https://tr.godadd... size bilgileri versem bakabilirmisiniz sıkıntı bundan mı kaynaklanıyor yoksa başka hosta geçerim

site bu https://tr.godadd...

kullanıcı kodu bu :--------------

şifrede bu :---------

teşekkürler ona göre hotingi değiştireceğim kurulum dosyalarını vs sıfırdan attım çünkü sizin önderdiğiniz video modüle bbcode hatası veriyor krox ta hata veriyor teşekkürler yardım edip bakarsanız sevinirim

korsanuydu
yani bumu yardımcı olmak :stesn:

eğer bu sistem sorunluysa yayınlanmamamlı yeni sistemi desteklemiyorsa yada yeni sistem php veya veritabanına uyarlanmalı yada 9 a geçilmeli bu benim fikrim
Düzenleyen korsanuydu Düzenleme Tarihi: 13/06/2017 19:33

AvaLoN
s.a korsanuydu 09/06/2017 01:58

Valla ben 1 ayın 30 gün olduğunu sanıyordum. Valla daha 4-5 gün olmuş. Burada biz birebir destek olacağız diye bir bildirimde bulunmadık. Ayrıca bizler normal hayatla işleri ve sorumlulukları olan insanlarız.

Lütfen buna da anlayış gösterin. Normalde sizin çalışmıyor dediğiniz paketi en az 30 kez kurmuşumdur. Hiçbir sorunla karşılaşmadım

korsanuydu
tmm siz sorun yok diyorsunuz peki ben kurunca neden sorun oluyor veya diğer arkadaşların ben zaten o yüzden attın size özel mesajı sizin özel yaşamınız varsa benimde var Smile veya başkalarınında bu keyif işi zevk işi heves işi bende o heves aşırı varken sizde bittiğini görüyorum yanlış anlmayın ben yeniyim belki 10 sene önce bu sistemi kullanmaya başlasaydım kimseden yardım almazdım Smile ben smf kullandım ordada modüllerim temalarım hala durur (korsanuydu) aratın çıkar onlar bir türlü betadan kurtulamadıkları için bıraktım bu sistem hoşuma gitti çözmeye çalışıyorum çalışırken bazısorunlar yaşıyorum hepsi hemen hemen aynı sorun birini çözersen diğerlerini çözer kendim uyarlarım herkes kullanır benim yapmak istediğim bu ama çözüm dediğim o bir aydır çözüm bulamadığım bende biliyorum size 4-5 gün önce attığımı sizden şöyle bir şey beklerdim özel mesaja cevap veek ben bakmıyorum böyle işlere bende eyvallah derdim ama hala sizden haber bekliyordum neyse cevabımı aldım teşekkürler

korsanuydu
biliyorum ki bu mesajada yarın cevap vereceksiniz Smile

KREKLAM
korsan uydu alpemix veya teamviver aç beraber kuralım.

PM olarak atabilirisn bilgierli

Mesaj Tarihi 14/06/2017 00:16 14/06/2017 00:36 'a kadar bekledim..
Düzenleyen KREKLAM Düzenleme Tarihi: 14/06/2017 00:36

ÇIRAK USTAYI SOLLAMAZSA SANAT ÖLÜR
HATALI SOLLARSA ÇIRAK ÖLÜR
http://www.krekla...
http://www.elli7.net

korsanuydu
hocam ben otelde çalışıyorum gece 12 ye kadar normalde ama bugün yoğunluk vardı 1 e kadar çalıştım 2 de ancak evime gelebildim şimdi sabaha kadar ayaktayın yarında saat 15:00 kadar evdeyim

Bilimkenti
Önemli olan çözüm odaklı ... Lakin... Sözüm ona sistem yardımları devam ediyor gibi.. gibi... Bakalım...bekleyelim... g/ÖRELİM...

CeRNoBiL
forumda bi kaç gündür sizi takip ediyorum, muhtemelen biraz hostunuzdan kaynaklı birazda sizden kaynaklı kurulum hataları ile karşılaşıyorsunuz. Ve yeni olmanız sebebiyle ister istemez hemen cevap ve çözüm arıyorsunuz doğal olarak. Bakın şöyle yapalım. Hostunuz öncelikle verimli çalışabilmesi için linux tabanlı olmalı. windows platformunda çalışmaz demiyorum ama verimli olmaz. Siz bana uzaktan bağlantı kurabileceğim bir masaüstü bağlantısı verin, teamviewer, ammyy,alpemix, radmin vs hangsini tercih ederseniz. Müsait bir vaktimizde bağl****ım beraber kurulumu telefonda görüşerek halledelim ve aklınıza gelen tüm detayları sorun. sizin içinde uygun mu ?
Çözülmeyen sorunlarınız için özel mesaj yollayabilirsiniz.

Bilimkenti
Uygun zamanda bana uyar...

CeRNoBiL
skype adresim: cern0bil
ekleyin görüşelim. @korsanuydu kişiside ekleyebilir onunlada görüşelim.
Çözülmeyen sorunlarınız için özel mesaj yollayabilirsiniz.

KREKLAM
Sorun çözüldü arkadaşlar, UTF-8 Türkçe kurulumda, Yönetici Parolası Sıfırlama türkçe çevirisi 50 karakteri aştığından bu hatayı veriyordu.

Uzak destek ile sorun giderldi.
ÇIRAK USTAYI SOLLAMAZSA SANAT ÖLÜR
HATALI SOLLARSA ÇIRAK ÖLÜR
http://www.krekla...
http://www.elli7.net

korsanuydu
Allah razı olsun senden hocam

korsanuydu

>CeRNoBiL tarafından yazılan metin:

forumda bi kaç gündür sizi takip ediyorum, muhtemelen biraz hostunuzdan kaynaklı birazda sizden kaynaklı kurulum hataları ile karşılaşıyorsunuz. Ve yeni olmanız sebebiyle ister istemez hemen cevap ve çözüm arıyorsunuz doğal olarak. Bakın şöyle yapalım. Hostunuz öncelikle verimli çalışabilmesi için linux tabanlı olmalı. windows platformunda çalışmaz demiyorum ama verimli olmaz. Siz bana uzaktan bağlantı kurabileceğim bir masaüstü bağlantısı verin, teamviewer, ammyy,alpemix, radmin vs hangsini tercih ederseniz. Müsait bir vaktimizde bağl****ım beraber kurulumu telefonda görüşerek halledelim ve aklınıza gelen tüm detayları sorun. sizin içinde uygun mu ?

hostla ilgili değilmiş hocam türkçeye çeviren arkadaş 100 yerine 50 yazmış Smile

Atlanılacak Forum: