Video Infusion v4 [DEV]

Son güncellenen 4 ay önce
korsanuydu
https://www.php-fusion.co.uk/infusions/addondb/view.php?addon_id=551 bu linkteki mnodülün güncel versiyonu çıkmış bulunmakta vay be diyor insan bazen birileride uğraşıyormuş demek diyorsunuz :)

php-fusion.us/downloads/images/videoinfusion3.jpg
ldosyayı indirin : http://s6.dosya.tc/server11/cxjj6f/vi...1.zip.html
AvaLoN
Ne farkı varmış kardeşim kullandığımızdan?

Bari bunu da açıklarsan ya kardeş..
korsanuydu
hocam player güncellenmiş
melihakaslan
kurulumu anlatsalar :D
korkufan1
bu modülde böyle bir hata alıyorum neden
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1
AvaLoN
Bahsettiğin hatayı nerede alıyorsun kardeşim. onu belirtir misin. bende ona göre araştırayım.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Sorun mu yaşıyorsunuz?
» Kılavuzlar, işlevler ve daha fazlası için Belgeleri görüntüleyin - Başlarken bölümü de dahil!
» Sorun bildirirken Hata Dosyalarını ve Ekran Görüntüleri Ekleme Unutmayın
» Destek günlerim genellikle Pazar. Aciliyet durumunda bana bir tane Özel Mesaj gönderin.
korkufan1

AvaLoN yazdı:

@AvaLoN - Bahsettiğin hatayı nerede alıyorsun kardeşim. onu belirtir misin. bende ona göre araştırayım.

infusions/video/index.php

burada alıyorum başkan

hostingde bir sıkıntı olma ihtimali varmı
AvaLoN
Açıkçası ben kodları inceledim ama herhangi bir sorun göremedim. Ama bu sürümü kullanmanı tavsiye etmiyorum. Henüz geliştirme aşamasında olması nedeniyle.

» Kılavuzlar, işlevler ve daha fazlası için Belgeleri görüntüleyin - Başlarken bölümü de dahil!
» Destek günlerim genellikle Pazar. Aciliyet durumunda bana bir tane Özel Mesaj gönderin.
korkufan1

AvaLoN yazdı:

@AvaLoN - Açıkçası ben kodları inceledim ama herhangi bir sorun göremedim. Ama bu sürümü kullanmanı tavsiye etmiyorum. Henüz geliştirme aşamasında olması nedeniyle.

TYPE=MyISAM;";
ENGINE=MyISAM;";

Hallettim buradaymış sıkıntı
AvaLoN
Bahsettiğin düzenleme ile söylediğin hata arasında bir bağlantı yok kardeşim. ama çözümü bulmana sevindim.

Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak foruma ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya katılan kullanıcılar:AvaLoN, korsanuydu, melihakaslan, korkufan1