Satılık Adsense Hesabı

Son güncellenen 5 ay önce
ibrahimtsn25
Kolay Gelsin Herkese

Askerdeydim 2017 Yılında Yeni Terhis Oldum. Eve Geldim Leptop'ımı Çalmışlar. ( O.Ç ) Yeni Bilgisayar Almak İçin Adsense Hesabımı Satmak İstiyorum .

Tr Web Adsense
Pinli
2012 Açılış
Kesinleşen 188 Tl
Kesinleşmeyen 13 Tl ( Bu Ay Ödeme Alabilir.)
Fiyat 800 ( Ciddi Alıcı'ya Pazarlık Olur.)

Ekran Fotosu ( Ek'te)

Güven : (sehidim)
ibrahimtsn25 Aşağıdaki eklenmiş resim:
adsz.png
nuti
Daha önce ödeme aldıysanız fiyat güzel. Hayırlı satışlar.

Bu arada şehidim ile görüşüyor musunuz. epeydir foruma uğramıyor.
ibrahimtsn25

nuti yazdı:

@nuti - Daha önce ödeme aldıysanız fiyat güzel. Hayırlı satışlar.

Bu arada şehidim ile görüşüyor musunuz. epeydir foruma uğramıyor.

Hiç Ödeme Alınmadı .

Evet Facebook üzerinden görüşüyoruz kendisi ile
AvaLoN
İbrahim kardeşim hayırlı olur inşallah satışın. Ama nacizane olarak fikrimi belirtmek istedim. açıkcası daha önce ödeme almamış bir adsense hesabını almak isteyecek kişilerin sayısının az olacağını düşünüyorum. nedenine gelince bu hesabın ne kadar bir geliri olduğunu belirlemek biraz zor olacaktır.
cuneytsonmez

AvaLoN yazdı:

@AvaLoN - İbrahim kardeşim hayırlı olur inşallah satışın. Ama nacizane olarak fikrimi belirtmek istedim. açıkcası daha önce ödeme almamış bir adsense hesabını almak isteyecek kişilerin sayısının az olacağını düşünüyorum. nedenine gelince bu hesabın ne kadar bir geliri olduğunu belirlemek biraz zor olacaktır.

pin vs onaylanmışsa değişiklik yapılır adsenin kolay verilmediğini söyleyenler var r10 wmaraci da bu ilanı acarsan satabilirsin diye düşünüyorum ama sitesi güzel olan başvuru yapar bedava alır diyede düşünüyorum Smile güzel bir site yap kenarda dursun gelir azda olsa gelir.benim adsende gelir getirdi cok şükür.2 senede 400 tl alabildikGrin ama bu sene hedef tek senede 500 tl Smile site kaliteli olursa bu işlerde güzel para oldugunu gec anladık ama ne yapalım.cok şükür yerinde bir işe sahibim Smile
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak foruma ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya katılan kullanıcılar:AvaLoN, nuti, cuneytsonmez, ibrahimtsn25