Temy tema (Editlenmiş hali)

Son güncellenen 2 ay önce
mert25
Ozan'ın yaptığı temy tema üzerinde biraz değişiklik yaptım, beğenen olursa kullansın.

İndir: temy-tema

i49.tinypic.com/oa9d13.jpg
spawn_342
Teşekkürler.
AvaLoN
Mert kardeşim gerçekten çok hoş olmuş. Ellerine sağlık.
daimi
Teşekkür ederim mert kardeş. Diğer temaların gibi bu da çok sade ve güzel. Ellerine sağlık.
mert25
Beğendiğinize memnun oldum ama henüz sıfırdan tema yapacak kadar bilgim yok maalesef. Sadece Ozan gibi değerli kişilerin emek harcayıp ortaya çıkardıkları o çok güzel ürünler üzerinde kendimce editleme yapıyorum. Esas teşekkür onların hakkı.
AvaLoN
Mert kardeşim sen hiç olmasa onu yapıyorsun. ben kod bilgim olmasına rağmen daha editleme bile yapamıyorum @utan
xface2006
kardeşim güzel olmuş. ama bende ana sayfa dışında bir yerlere girdiğimde;
Notice: Use of undefined constant THEME_WIDTH - assumed 'THEME_WIDTH' in /var/www/vhosts/buyuktuzhisar.com/httpdocs/themes/temy-tema/theme.php on line 12 diye bir hata veriyor. bu neden kaynaklanıyor olabilir?
ozan
hoş olmuş. Kendi sayfamda da yayınlayabilirmiyim?
karan57
ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş, downloads.php nizide paylaşabilmeniz mümkünmü acaba ?
chatlaq
güzel
mert25

Alıntı

xface2006 tarafından yazılan metin:
Notice: Use of undefined constant THEME_WIDTH - assumed 'THEME_WIDTH' in /var/www/vhosts/buyuktuzhisar.com/httpdocs/themes/temy-tema/theme.php on line 12 diye bir hata veriyor. bu neden kaynaklanıyor olabilir?

Bende bir sorun yok, herhangi bir değişiklik yaptınız mı bilmiyorum. O satırı yazarsan belki yardımcı olabiliriz.

Alıntı

ozan tarafından yazılan metin:
hoş olmuş. Kendi sayfamda da yayınlayabilirmiyim?

Ne demek ozan kardeş, temadaki emeğin % 99 sana ait ait zaten. Ben sadece bir iki grafik değiştirdim. Nerede istersen orada yayınlayabilirsin. Bu güzel temayı bizlerle paylaştığın için sana teşekkür borçluyuz.

Alıntı

karan57 tarafından yazılan metin:
ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş, downloads.php nizide paylaşabilmeniz mümkünmü acaba ?

Dosya ekte, kolay gelsin.
mert25 Aşağıdaki eklenmiş dosya:
downloads.zip [2.88KB / 132 İndirmeler]
midyadi

Alıntı

xface2006 tarafından yazılan metin:
BU HATAYI VERMESİNİN NEDENİ KUCUK BİR YAZIM HATASI theme.php aç 12 satır yani
echo "<table align='center' class='bodyline' width='".THEME_WIDTH."' cellspacing='0' cellpadding='0' border='0'>\n";
bu satırı bul alttaki ile değiştir hal olucaktır
echo "<table align='center' class='bodyline' width= '.THEME_WIDTH.' cellspacing='0' cellpadding='0' border='0'>\n";
herkesin emeğine sağlık cok guzel bir tema olmuş
wolfboyyy
mert hocam bulutlar bloğunu temaya nasıl entegre etdiniz öğretirseniz bende yapmak istiyorum
xface2006
tşklr..
uykucu
Fusion Board yükledim. Forum sayfasının açtığımda tema bozuluyıor nasıl sorunu giderebiliriz.

img18.imageshack.us/img18/2046/hatali.jpg
AvaLoN
Bozulmuyor kardeşim bu sorun baştan beri fusionboard da vardı. yapacağınız şey foruma konu eklemek. Konu eklediğinizde forumdaki sorunda ortadan kalkacaktır.
uykucu
Çok teşekkür ederim
halilblt
Notice: Use of undefined constant THEME_WIDTH - assumed 'THEME_WIDTH' in ....................................../themes/temy-tema/theme.php on line 12

sitenin üstünde böyle bir hata çıkıyor
halilblt

Alıntı

halilblt tarafından yazılan metin:
Notice: Use of undefined constant THEME_WIDTH - assumed 'THEME_WIDTH' in ....................................../themes/temy-tema/theme.php on line 12

sitenin üstünde böyle bir hata çıkıyor

yukarda yazdığın mesajı görmedim kusura bakma hatayı düzellttim tema güzel olmuş çok saol
uykucu
Temanın alt ve üst kısmında bozulma oldu nasıl düzeltebiliriz arkadaşlar.

img213.imageshack.us/img213/741/sor2u.jpg
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak foruma ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.