O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

İstanbuldan Selamlar

Son Güncellenen 8 yıl önce
korayharman
Merhaba Adım Koray
23/05/1985 İstanbul Doğumluyum Anne Samsun Baba Kırklareli

2000 yılından beri ilginç bir merak duygusu ile başlayan bilgisayar ve teknoloji dünyası merakım sayesinde sürekli genişleyen bilgi ağacımı her zaman genişletmeye özen gösterdim. Amacım sadece bir iş sahibi olmak değil, aynı zamanda gelecek adına Bilgi, Bilişim, Internet ve Teknoloji gibi alanlarda insanoğlu için yararlı bir şeyler yapabilmeyi hedeflemekte oldu.

Çünkü gelecek daima bilgi, bilişim ve teknoloji sektöründe olmaya devam edecektir. İşte bu yüzden inandığım bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmekle edinilir. “ Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum. “

Php ve ASP kodlamalarını öğrenmeye bildiklerimide pekiştirmeye çalışıyorum zamanında TS Special Edition v.7.2 türkçeleştirmesi ve davetiye sistemi geliştirdim askere gitmeden önce pek bir meraklıydım PHP , ASP ve şimdi tekrardan başlamak istiyorum ve burdada sizlerden birçok şey keşfetceğime öğrenceğime inanıyorum siteniz ****et başarılı ve oturaklı bu siteyi kuran ve destekte bulunan herkeze teşekkürler.
AvaLoN
Koray Kardeşim Aramıza Hoş geldin;

uzakta olsa Hemşehriyiz seninle babanın samsunlu olmasından daolyı :D Bende Samsunluyum ama 25 seneye yakın bir süredir başka bir ilde yaşıyorum.

bende senin gibi merakıma yenik düşüp bilgisayar dünyasında kaybolan kişilerden birisim.

Tekrarda Aramıza Hoş Geldin. Takıldığın Konularda Lütfen soru sormaktan çekinmeyin. Tabiki sitemiz ve forumumuzun kurallarına uymak kaydıyla...
korayharman
Hoşbulduk;

anne samsun
baba kırklareli :D:D:D

ama samsunda büyüdüm sayılırım her yaz ordaydım okul zamanlarımda baba tarafından kimse yok zaten babannem yunanistanlı olduğundan kırklarelinde kimsemiz yok şubatın 2 sinde samsun bafraya gitcem

samsun merkezdenmisin
AvaLoN
Pardon karıştırmışım :D

Yok Samsun merkezden değilim. Bafraya Yakın Samsun Vezirköprü denim.
korayharman
Eh bi inceden hemşeri sayılırız kanımızda var :D

ya ben bu özel mesajda sorduğum modülü modüllerde bulamadım yaa :/
AvaLoN
Link olarak göndereyim sana kardeşim.

http://www.4shared.com/archive/OO_HqC...u_1_8.html
korayharman

Alıntı

AvaLoN tarafından yazılan metin:
Link olarak göndereyim sana kardeşim.

http://www.4shared.com/archive/OO_HqC...u_1_8.html

sağolasın Allah razı olsun :)
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya Katılan Kullanıcılar: AvaLoN, korayharman