O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Selamlar

Son Güncellenen 6 yıl önce
cuneytsonmez
merhabalar siteye cok öncelerden üye olmuştum.Bi kaç kez bu sistemi denemiştim ve php nukede kalmıştım.Öncelikle aranıza tekrardan geldim pek bilgim yok sizlere bir kac soru sormak istiyorum ?

1-)Php nuke ile destek kalmadığından ve modul blok vs şeylerde geri kaldığından Php Fusion sistemine geçmek istiyorum.Ama bizlere yardımcı ve destekcı olucakmısınız.

2-) Php Nuke sitesi ile basit bir güvercin sitem var Bundakine benzeyen resim galerisi modulu varmı (bu benım ıcın önemli ) ve yaptıgım sıteyı burda göstersem benzerını php fusion ile yapabilirmiyim.?

Önerileriniz neler acaba cok bi aham saham site olsun istemiyorum

Basit bir anasayfa

Olursa Haberler Sayfası(Cok gereklı degıl)
Resim Galerisi (Rn Gereklisi Kullanışlı bir galeri)
Video Galerisi (şart değil)
Hakkımızda Sayfası Kendim nuke de yaptıgım yayınlasam olur
Birde İletişim Sayfası

Hepsi bu php nuke sitemin ismini versem reklam olur herhalde yazmak istemiyorum bakmak icin atabilirim yol gösterirmisiniz acaba :(
Sehidim
Phpfusion Phpnukeye benzer ama daha kaliteli ve basit yapısı vardır ve yukarda olmasını istediğin bütün özellikleri içinde barındırır.

Burada yapman gereken biraz sabır gösterip sistemi anlamak ve alışmak..

Haberler Resimler Videolar Özel Sayfalar Harici Sayfalar Forumlar İletişim .vs vs.. ne dilersen dile bunlar içinde, olmayanlarıda eklemen hiç zor değil.
cuneytsonmez
inşallah dediniz gibi biraz sabır şimdi anlamaya ve sitedeki yazılara göz atıyorum umarım basit ve güzel bir web sitem olur nukeye tekrar geri döndürtmez ve aratmaz hayırlısı diyorum cogunda gözümüz yok...
AvaLoN

Alıntı

postakusu tarafından yazılan metin:
inşallah dediniz gibi biraz sabır şimdi anlamaya ve sitedeki yazılara göz atıyorum umarım basit ve güzel bir web sitem olur nukeye tekrar geri döndürtmez ve aratmaz hayırlısı diyorum cogunda gözümüz yok...

Yönetici kadromuzun bir çoğu gerçek hayatta çalışan kişilerdir. İş yoğunlukları kalktığında sitemiz üzerindeki destek taleplerine olabildiğince hızlı olarak cevap vermeye çalışmaktadırlar. bu yüzden lütfen destek taleplerinizin cevaplanabilmesi için bize 24 saat gibi bir süre tanıyınız. bu süreçte eğer cevap alamazsanız lütfen yönetici kadromuzdaki arkadaşlara özel mesajla durumu bildiriniz.
cuneytsonmez

Alıntı

AvaLoN tarafından yazılan metin:

Alıntı

postakusu tarafından yazılan metin:

Yönetici kadromuzun bir çoğu gerçek hayatta çalışan kişilerdir. İş yoğunlukları kalktığında sitemiz üzerindeki destek taleplerine olabildiğince hızlı olarak cevap vermeye çalışmaktadırlar. bu yüzden lütfen destek taleplerinizin cevaplanabilmesi için bize 24 saat gibi bir süre tanıyınız. bu süreçte eğer cevap alamazsanız lütfen yönetici kadromuzdaki arkadaşlara özel mesajla durumu bildiriniz.

sayın abım cok guzel ve tanımlayıcı bır acıklama olmus zaten bende her ıstedıgıme sanıyede cevab gelsın ıstemem kendım ogrenemıyorum hep sınavlar yasta ılerleyınce vakıt ayıramıyor ınsan cok ıyı bılıyorum sız 24 saat tabıkıde memnun eder bızı beklemek sorun olmaz ama gırıpte yazmamak bılıp de sölenmemesı ınsanı uzuyor .Nukede ınanın destek falan yok bı konu ıcın haftalarca bekledıgımı bılırım ama artık sırf bu ve bunun gıbı sorunlar yuzunden bıraktım umarım fusıon aılesı burada sızın dedıgınız gıbı ıste cok memnun kalıcagımdan emınım benım tek sorunum yol gosterıcı olmaması ıdı bılgım yok ama sunu surasını söle yap suraya sunu ekle denıldıgı zaman zaten bunu yaparım hazıra beklemek hıc bır zaman dogru degıl ama en azından var olan seylerı duzgunce kullanmak ıcın bır rehber gereklı dedım gıbı yıne fazlasında gozum yoksa sadece var olanları kullanmasam da yeter ...Teşekkürler.
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya Katılan Kullanıcılar: AvaLoN, Sehidim, cuneytsonmez