PHPFusionda bitmiş gozukuyor

Son güncellenen 18 gün önce
ramooo19
eskiden daha çok kullananı vardı şimdi pek kalmamış üstelik yeni sürüm kurulumda sorun var beyaz ekran ve ftpye dosyaları upload ederken bazılarını atamıyor ??
AvaLoN
Kurulumda beyaz ekran? Kurulum ekranına girdiğinde eğer beyaz ekran geliyor ise sitenizin sunucu ayarlarını kontrol etmeniz gerekiyor. Kontrolden kastım php sürümü mysql sürümü gibi. sitenizin php bilgilerini bir iletin bakalım. ayrıca sitenizin ftp üzerine dosya atarken dosyalar atılmıyorsa bu PHP-Fusionun değil Hosting firmasının güvenli dosya ayarlarından kaynaklı veya sizin İnternet bağlantınızla alakalıdır.

Pek kullanıcı kalmamış sorusuna gelince, evet dediğiniz gibi çok fazla kullanıcısı yok bununda sebebi ücretsiz bir sistem olması bu sisteme yapılacak herhangi bir ekin ücretli olarak yapılamaması, haliyle de coderlerin bu işten para kazanamaması diye açıklayabilirim size.

Ayrıca Not : Sorunlar konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Yoksa neden bu tip sitelerde olasınız. Ama sizde anlayış gösterin ki bu sitede bir çok kişinin reel hayatta işleri mevcut.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Sorun mu yaşıyorsunuz?
» Kılavuzlar, işlevler ve daha fazlası için Belgeleri görüntüleyin - Başlarken bölümü de dahil!
» Sorun bildirirken Hata Dosyalarını ve Ekran Görüntüleri Ekleme Unutmayın
» Destek günlerim genellikle Pazar. Aciliyet durumunda bana bir tane Özel Mesaj gönderin.
ibrahimtsn25
Ben Şahsen Her gün Düzenli Olarak Sitemize Uğruyorum, Reklamlara Tıklıyorum. Ama Giriş Yapmıyorum. Eminim ki Benim Gibi Kaç Kişi Vardır . Sitemizi Kontrol Edip Çıkan.
AvaLoN

ibrahimtsn25 yazdı:

@ibrahimtsn25 - Ben Şahsen Her gün Düzenli Olarak Sitemize Uğruyorum, Reklamlara Tıklıyorum. Ama Giriş Yapmıyorum. Eminim ki Benim Gibi Kaç Kişi Vardır . Sitemizi Kontrol Edip Çıkan.

Teşekkür ederim kardeşim. Sizin gibi arkadaşların destekleri ile bizlerde ayakta kalmaya çalışıyoruz.
CeRNoBiL

ibrahimtsn25 yazdı:

@ibrahimtsn25 - Ben Şahsen Her gün Düzenli Olarak Sitemize Uğruyorum, Reklamlara Tıklıyorum. Ama Giriş Yapmıyorum. Eminim ki Benim Gibi Kaç Kişi Vardır . Sitemizi Kontrol Edip Çıkan.

+1
cuneytsonmez
Bende her fırsatta takip ediyorum. İlk yuvamız. Ama gerekler acıdır. Fusion ölü bi sistem ilk zamanlarda önemsemesiğim wp ile yapılmayacak bişey yok. Hem zahmetsiz hem de bolca ve isteğe uygun işler php Fusion sistem olarak ne kadar iyi olsada wp kullanım kolaylığı ve bol malzeme ile hep bi tık önde. Selamlar dilerim..... Tüm site sakinlerine... Böylelikle giriş yaptık????????????
nuti
ibrahimtsn25 hocamın dediği gibi hergün giriyorum ama giriş yapmıyorum eskiden fusion çok canlıydı güzel dosluklar vardı ama güncellemenin geç çıkması vs php fusionu geride bıraktı.
DarkPlace
Ah çocukluğum :) 2008-2009 yıllarıydı, en canlı günlerimizi yaşıyorduk. Fusion gen tr vardı orada takılmayı daha çok severdim. Her gün farklı bir başlık altında dostlarla muhabbet ederdik, herkes birbirini tanırdı. Eskilerden hatırımda kalan bir Cernobil oldu. Sayesinde çok şey öğrendim. Okulumun web sitesini de fusionla yapıp bütün ilgiyi toplamıştım ahah. Hala zaman zaman o günleri hatırlar gülümserim.
KREKLAM
fusion gen tr 'nin sahibini iyi tanırım. Bende askerdeyken tanışmıştım... Ey gidi günler... Ben hala ve ısrarla php-fusion kullanıyorum. Henüz farklı bir scripti aktif olarak hiç bir web sitemde kullanmadım. Tüm sitelerim php fusion...

Çok ekmeğini yedim... Üzgünüm...
ÇIRAK USTAYI SOLLAMAZSA SANAT ÖLÜR
HATALI SOLLARSA ÇIRAK ÖLÜR
http://www.kreklam.com
http://www.elli7.net
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak foruma ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya katılan kullanıcılar:AvaLoN, CeRNoBiL, nuti, cuneytsonmez, ramooo19, ibrahimtsn25, KREKLAM, DarkPlace