Duyuruyu Hakkında

Son güncellenen 1 ay önce
ibrahimtsn25
Duyuruyu Okuduğumda Şok Oldum Ve Olması Gerekende O Ama Sitemizi Alacak Arkadaşta Siteyi Kapatmayıp Belirli Yerlere Reklam Koyarak Biraz Para Kazanır ve Gelecek Nesilde İçlenir Eskiden Ne Kadar Aktif Bir Siteymiş Diye Smile

Benim İlk Göz Ağrım php fusiondur. ftp olayını kendi kendime çözmeye çalışırken fusiontr.com sitesinden destek almıştım. Geçmiş Özlenir Hep Sad
nuti
Aynen eskiler hep özleniyor. Zamanında çok hareketliydi burası sanırım php fusion türkiye resmi siteside kapanmış. Güzel zamanlar geçirdik burada. Emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim.Frown
AvaLoN
Duyuruda da belirttiğim gibi arkadaşlar bende kapanması taraftarı değilim. Düşünseniz 5.500 kişiye yakın üye sayısı ile 10 yılı aşkın süredir destek sunuyorsunuz, bir sürü emeğiniz var. Bir sürü arkadaş hatta dostunuz var var.

Ama sizlerinde bildiği gibi bu tip sitelerin tek gelir kaynağı site içerisinde yer alan reklamlardır. Bizlere reklamlar sayesinde destek olan arkadaşlarımız var. Ama şu bir gerçek S**** alem ne kadar gerçekse reel hayatta bir o kadar gerçek. Bakmak yükümlü olduğumuz insanların olması ve maddi imkansızlıklar bazen bu tip zor kararlar almaya bizleri itebiliyor.

Ne diyelim umarım hayırlısı olur inşallah Arkadaşlar.... :cry:

Yardıma mı ihtiyacınız var? Sorun mu yaşıyorsunuz?
» Kılavuzlar, işlevler ve daha fazlası için Belgeleri görüntüleyin - Başlarken bölümü de dahil!
» Sorun bildirirken Hata Dosyalarını ve Ekran Görüntüleri Ekleme Unutmayın
» Destek günlerim genellikle Pazar. Aciliyet durumunda bana bir tane Özel Mesaj gönderin.
efsane_faye
Merhabalar;
Sitenin kapatılmaması için ve Formu eski canlılığına getirmek için;

-Ücretli Üyelik diye bir bölüm açılsa bu bölümde PHP ve Fusion yapısı için dersler düzenlense,

vb. Forum yönetimi dışında bu daha büyük emek isteyen çalışmalar ama bunun gibi şeyler yapılabilir mi?
Sehidim
Zamanında bende sehidim.com sitesini 2005 2006 yıllarında açmış, açarken bir çok şeyi de buradan öğrenmiştim. Öğrendiklerimle bu siteyi bende 10 yılı geçkin bir süre ayakta tuttum. Tıpkı burası gibi hiçbir kar elde etmeden üstüne masraflarını ödeyerek. Lafın kısası bazen olmuyor. Olmayınca zorlamaya gerek yok. Bu siteden benim gibi faydalanıp sonra uzun süre ara veren bir çok kişi vardır. Ama Ali kardeşimin de dediği gibi s**** ne kadar gerçekse reel de bir o kadar gerçek ve şartlar değişiyor.. Kimi iş güç derken kimi ilgisini kaybederek bırakıyor bırakmak zorunda kalıyor..

Umarım hayırlısı olur.. Haklarınızı Helal edin.. Allah'a emanet olun.. Tekrar görüşmek dileğiyle..
nuti

Sehidim yazdı:

@Sehidim - Zamanında bende sehidim.com sitesini 2005 2006 yıllarında açmış, açarken bir çok şeyi de buradan öğrenmiştim. Öğrendiklerimle bu siteyi bende 10 yılı geçkin bir süre ayakta tuttum. Tıpkı burası gibi hiçbir kar elde etmeden üstüne masraflarını ödeyerek. Lafın kısası bazen olmuyor. Olmayınca zorlamaya gerek yok. Bu siteden benim gibi faydalanıp sonra uzun süre ara veren bir çok kişi vardır. Ama Ali kardeşimin de dediği gibi s**** ne kadar gerçekse reel de bir o kadar gerçek ve şartlar değişiyor.. Kimi iş güç derken kimi ilgisini kaybederek bırakıyor bırakmak zorunda kalıyor..

Umarım hayırlısı olur.. Haklarınızı Helal edin.. Allah'a emanet olun.. Tekrar görüşmek dileğiyle..

Merhaba şehidim, Nasılsın

Bu forumda seninde çok iyiliğini gördük. Çok şeyler paylaştık hiç bir zamanda isteğimizi kırmdın Allah razı olsun.

Fusiona gelince çoğu kullanıcı kodlama vs bilgisi yok. O yüzden oluşan bir hatada destek almak zor oldu. Wordpress vb sitelere geçiş yaptı herkes.

Ama eski dostluklar güzeldi. sehidim ve ali abinin dediği gibi herkes dünya telaşında eskisi gibi heveste kalmadı
CeRNoBiL
destek olması açısından sınırsız olarak hosting (alan band vs.) sağlayabilirim. en azından host ücreti ödememiş olursunuz. bu web sitesini ücretli alacak kimse çıkmaz diye düşünüyorum. bence açık kalsın masrafları paylaşalım. Domain ücreti de çok birşey değil zaten. onuda ben karşılayabilirim.
Çözülmeyen sorunlarınız için özel mesaj yollayabilirsiniz.
KREKLAM
her ne kadar php fusion çekirdek yapı veya temalar her ne olursa değişiklikler yaparak hala php fusion çekirdek yapısı üzerinden para kazanıyorum. Masraflar kısmında üstüme düşeni yapmaya hazırım...
ÇIRAK USTAYI SOLLAMAZSA SANAT ÖLÜR
HATALI SOLLARSA ÇIRAK ÖLÜR
http://www.kreklam.com
http://www.elli7.net
AvaLoN
Duyurularda gerekli açıklamayı yaptım ama buradan da bir kez daha teşekkürlerimi sunmak isterim Teşekkürler KREKLAM;

Yardıma mı ihtiyacınız var? Sorun mu yaşıyorsunuz?
» Kılavuzlar, işlevler ve daha fazlası için Belgeleri görüntüleyin - Başlarken bölümü de dahil!
» Sorun bildirirken Hata Dosyalarını ve Ekran Görüntüleri Ekleme Unutmayın
» Destek günlerim genellikle Pazar. Aciliyet durumunda bana bir tane Özel Mesaj gönderin.
KREKLAM
Hiiç sorun değil arkadaşlar, elimden geldiğince de desteklerimi maddi manevi devam ettireceğim. v7 ile ilgili ne olursa yardımcı olmaya devam edeceğimi Fakat v9 üzerinde hiç çalışmadım. Hatta modül sistemi bile o kadar karışık geldi ki modül yazmaya bile kalkmadım.

Dediğim gibi ben php fusiondan ve fusiontr'nin katkılarıyla çok ekmek yedim. Ahde vefadır benim için...

Bu seviyelere gelmemi sağlayan tüm üye ve yöneticilere teşekkür ediyorum...
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak foruma ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya katılan kullanıcılar:AvaLoN, CeRNoBiL, Sehidim, nuti, efsane_faye, ibrahimtsn25, KREKLAM